ימי כיף

ימי כיף יכולים למלא את המטרה שלהם רק אם הם גורמים לאנשים המשתתפים בהם ליהנות. דבר זה מצריך תכנון דקדקני המותאם לקהל היעד, ומשום כך רבים בוחרים לפנות אל חברה בעלת ניסיון ומוניטין המהוקצעת בארגון של ימי הנאה וכיף למגזר העסקי והפרטי.

סוגים שונים של ימי כיף

'הכיף שלי אינו הכיף שלך, הוא משפט אשר ניתן לשמוע מאנשים אשר אינם מצליחים ליהנות מהאטרקציות שתוכננו בשבילם. אם אינכם מעוניינים לשמוע משפט זה מחברה או מקולגה לעבודה, חשוב שתיקח בחשבון את המכנה המשותף של כל המוזמנים אל יום זה. כיום, ישנם סוגים שונים של ימי כיף המותאמים במיוחד לקהלי יעד המוגדרים מראש ולכן כל חברה מקצועית תשאל אתכם מגוון שאלות על מנת להבין מיהו קהל היעד ומהן הפעילויות אשר יגרמו להם ליהנות במסגרת יום הכיף. רק לאחר אפיון מדויק בהתאם לנתוני הלקוח, החברה תתחיל בשלב התכנון של ימי כיף. ישנם סוגים שונים של ימים:

 

  • ימי כיף לצעירים - ימים אלו מאופיינים בפעילויות מלאות באדרנלין, כמו למשל טיולי ג'יפים, רפטינג, סנפלינג, שייט קיאקים, משחקי פיינטבול ופעילויות נוספות אשר מתאימות לצעירים ויאפשרו להם לחזור עם שלל חוויות מיום זה.
  • יום כיף לגיל הזהב - אם אתם מעוניינים ביום כיף המיועד לאוכלוסיית בית אבות או קבוצה של תוכלו לשלב יום כיף בטבע המשלב טיולים ברמת קושי קשה, מסעדה טובה או קומזיץ והרצאה מעניינת. בנוסף, ניתן גם לבקש ימי כיף ברוח התרבות, כך שירכיבו עבורכם יום כיף אשר יכלול גלריות, מוזיאונים, מופע, הצגה, הרצאה או סרט.
  • יום כיף למגזר שומרי המסורת - ניתן לארגן יום כיף לאוכלוסייה הדתית ולשלב בו טיול לירושלים והנאה ממגוון אטרקציות, כמו למשל יום אשר מורכב מאתרים קדושים לעם היהודי, מסעדה כשרה, הרצאה מעניית וסיורים שונים בסמטאות המהפנטות של עיר הקודש ובירת ישראל.
  • ימי כיף לאוהבי הדרום - כאן ניתן להזמין יום שיכלול המורכב מסדנאות טבע ואירוח בדואי. יום כיף בים המלח. יום כיף במדבר יהודה ועוד.

כל שאתם צריכים הוא להגדיר לחברה המארגנת ימים אלו מהו התקציב שלכם, מיהו קהל היעד ומדוע החלטתם לערוך יום כיף דווקא לקהל יעד זה ואילו החברה תארגן הכל בהתאם לדרישותיכם.

ימי כיף - כולנו אוהבים לשחק

טבעו של האדם הוא לשחק. אין זה משנה אם מדובר בתינוקות, ילדים, נוער או מבוגרים, הוכח כי כל אדם אוהב לשחק גם אם הוא אינו מודה בכך. כאשר מדובר בארגון  המורכב ממשחקים המתאימים לקהל היעד מובטח לכם יום שכולו הנאה.

 

  • משחקים לנוער - משחקי פיינטבול, משחקי וידיאו, משחקי ספורט קבוצתיים ועוד.
  • משחקים למבוגרים - משחקי אתגר מחשבתיים הכוללים פינות שונות ומעבר מתחנה לתחנה רק לאחר שפוענח הרמז בתחנה הקודמת, משחקי פיינטבול למבוגרים, משחקי טריוויה בין שתי קבוצות וארוחה טעימה ועוד.

אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים ללא התחייבות או עלות, אתם מוזמנים להתקשר אלינו כעת או ליצור איתנו קשר באמצעות המייל.

מעסיקים רבים נוטים לחשב את הנושא של יום כיף לעובדים בתור הוצאה כספית גדולה ומיותרת אך לחשוב כך זו טעות חמורה מאוד. אמנם, העלות של יום כיף לעובדים עשויה להיות גבוהה מאוד שכן מעבר להוצאות של הפעילות, ההסעות, הארוחות וכיוצא בזה, יש לקחת בחשבון כי מדובר בהשבתה של יום העבודה הרגיל מה שעולה למעסיק כסף רב. אך למרות זאת, ימי כיף לעובדים הם ימים שחייבים לבצע אותם שכן לטווח הארוך הם מעניקים למעסיק יתרונות רבים שלעיתים הוא כלל לא מודע אליהם.

היתרונות של יום כיף לעובדים

כאמור, למרום העלות הגבוהה של יום כיף לעובדים מדובר ביום שמעניק למעסיק יתרונות רבים ולכן משתלם להוציא את הכסף על יום הכיף ולהרוויח אותו מאוחר יותר. ובכן, היתרונות שמעניקים ימי כיף לעובדים עבור המעסיק הינם רבים וכוללים בין היתר:

 

  • ימי כיף מאחדים את העובדים ומסייעים להם להכיר זה את זה טוב יותר. כך, בשעות העבודה יהיה פחות מתח בין העובדים והתפוקה תעלה בעשרות אחוזים.

  • ימי כיף משחררים את העובדים מהלחץ הרב שמוטל עליהם בעבודה ובבית ומאפשרים להם לצבור כוחות חדשים לקראת החזרה לעבודה.

  • ימי כיף מעניקים לעובדים עוד סיבה למה להישאר בעבודה זו ולא לעזוב אותה כך שהמוטיבציה שלהם עולה וכמובן, התפוקה שלהם עולה בהתאם.

אלו הם היתרונות העיקריים שמעניקים ימי כיף לעובדים אך כמובן ישנם עוד יתרונות רבים וגדולים ולכן כיום כל מעסיק מארגן לפחות פעם בשנה יום כיף לכל העובדים שלו.

מי יכול לארגן יום כיף לעובדים?

מקומות עבודה בהם אין מחלקת כוח אדם מסודרת ומאורגנת (בעיקר במקומות עבודה קטנים) ניתן לארגן את אותו יום כיף לעובדים בעזרת חברה חיצונית. כיום ישנן חברות רבות המציעות לארגן עבורכם את יום הכיף לעובדים. החברות הללו ישלחו אליכם נציג שיכיר את העובדים ואת התחביבים שלהם וכך יבנה את יום הכיף בהתאמה מלאה כדי שכולם יוכלו ליהנות בו במידה שווה ולהפיק ממנו כמה שיותר יתרונות חשובים. בנוסף, ניתן להיעזר בשירות האינטרנט ולמצוא אתרים מעניינים המציעים ימי כיף לעובדים ולקבוצות.