סגווי שטח

סגווי שטח הינו דגם ייחודי של רכב הסגווי. רכב הסגווי הינו למעשה כלי רכב בעל שני גלגלים המאפשר לנוסע להיות חלק פעיל בתהליך ההפעלה שלו. לדוגמא, נטייה אחורה עם הגוף תאט את המהירות של לי הרכב הזה, נטייה קדימה לעומת זאת תגביר את המהירות. סגווי שטח הוא הדגם אשר מתאים לנסיעות בשטח, במקומות שהם לא כביש מסודר או מדרכה, אלא מקומות בעלי חולות ואבנים ודרכים שאינן מסודרות כלל.

מה ההבדל בין סגווי שטח לסגווי רגיל ?

ההבדל העיקרי בין סגווי שטח לבין סגווי רגיל הוא בצורה שבה הוא בנוי. סגווי שטח מתוכן במטרה לתת מענה לאלו אשר נוסעים איתו בשטחים שאינם ישרים ומלאי מהמורות ולכן הוא בנוי בצורה הרבה יותר חזקה ובטיחותית. לדוגמא, הגלגלים של דגם השטח של הסגווי אלו גלגלים הרבה יותר גדולים והרבה יותר עבים כך שיוכלו לעמוד בנסיעה בשטח. בנוס, השלדה של כלי הרכב הינה עמידה יותר ומאפשרת נסיעה בשטח ובמסלולים מלאי מהמורות ללא כל קושי וללא בעיה. אם תנסו לנסוע בדרכים שאלה באמצעות סגווי רגיל, סביר להניח כי ניסיון זה לא יעלה יפה כלל וכלל.

המראה של סגווי שטח

בנוסף לצורת התכנון הפנימית של סגווי שטח ניתן לראות הבדל גם מבחינה חיצונית. כאמור, הגלגלים הינם גדולים ומרשימים יותר וכן כל הצורה החיצונית מעידה על כך שמדובר בכלי רכב חדשני ומתקדם יותר והרבה יותר נוח. בנוסף, בשל היכולות המדהימות שלו ניתן לראות אנשים רבים אשר משתמשים בדגם הזה של הסגווי לפעלולים כמו ירידה בגרם מדרגות, קפיצות מיוחדות ועוד שימושים נוספים שאותם לא ניתן לבצע בסגווי הרגיל.
יחד עם זאת, מחירו של סגווי, גם שטח וגם רגיל, הינו מחיר יקר יחסית ולכן אם אתם מחפשים אטרקציה לקבוצה, אטרקציה ייחודית שלא יחוו במקום אחר, נסיעה באמצעות הסגווי תעניק לכם את החוויה בה אתם חושקים. תוכלו ליהנות יחד עם העובדים שלכם, החברים לכיתה או החיילים בפלוגה בנסיעה בשטחים שונים בעזרת כלי רכב שספק אם יפגשו כמותו בשנים הקרובות.